Film- und Fernseh-Produktion

“Čas jsou peníze”, Toto prohlášení se vztahuje zejména na filmovou a televizní produkci. Krátké dodací lhůty znamenají velký časový tlak na ty, kteří se těchto procesů účastní. Od prvního sříhání na finální verzi. Výroba jednotlivých DVD standardním způsobem, lepení potisků na média či dokonce jejich popisování fixem může vést k časovému prodloužení samotné produkce.

Zavedením high-definition formátů (HD) a digitálním televizním vysíláním, se objem dat, která budou při vytváření nebo distribuci digitálního obsahu potřeba, zdvojnásobil. Bez ohledu na to, zda se jedná o hrubý střih, vzorky nebo archivní materiál bude zapotřebí více místa pro jejich uchování. Blu-ray disky mají dostatečnou kapacitu právě pro tyto potřeby. Rimage systémy nabízejí požadovaný výkon, kvalitu a možnost integrace.

Výhody pro uživatele:

  • Automatická produkce BD /DVD/ CD na profesionální úrovni v rámci společnosti, otevírají nové možnosti příjmů.
  • „DiscFlow“ Integrace s Apple Final Cut Pro, Avid, Adobe a dalším populárním software pro střih videa umožňuje snadnou integraci klientů Mac a přímý přístup k jakékoli Rimage v síti.
  • “Disc Spanning” a “Adaptive Streaming” Technologie a Blu-ray rekordéry umožňují rychlou a efektivní archivaci velkého množství dat – surových dat z fotoaparátu do Final Cut.
  • Přímá integrace vodoznaků a řešení ochrany proti kopírování umožňuje ochranu před neoprávněným síření digitálních informací.
  • Rimage systémy splňují nejvyšší standardy kvality. Pokrývají celé spektrum profesionálních služeb a nabízejí plnou funkčnost, která je při tvorbě audia/videa vyžadována.