Marketing / Verkauf

Optická média jsou standardem pro komplexní, vysoce kvalitní a nákladově efektivní distribuci marketingových materiálů. CD, DVD, BD jsou spolehlivé, trvanlivé a nákladově efektivní prostředky pro distribuci multimediálního obsahu pro širší publikum. Aby jste dosáhli nízké ceny za jedno médium vyrobené standardním způsobem (lisováním) museli by jste nechat vyrobit mnoho kusů stejné série. To může mít za následek, že Vám na skladě zbude spoustu médií ze zastaralým obsahem, která již budou k nepoužití.

Se systémy Rimage můžete vytvářet média dle potřeby a to plně automaticky na profesionální úrovni. Přizpůsobíte si potisk i obsah svým potřebám. Díky termální technologii tisku je potisk stálý a neměnný. Barvy zůstávají ostré i po dlouhé době a jsou odolné vůči UV záření.

Výhody pro uživatele:

  • Automatizovaná, on-demand výroba optických médií v malých sériích, zabrání zbytečnému přebytku vyrobených medií.
  • Snadné přizpůsobení obsahu a potisku zvyšuje pozornost ze strany příjemce.
  • Průlomová technologie termálního tisku, jež využívají tiskárny Everest, umožňuje vytvořit velmi ostrý a dlouhodobý potisk.
  • Patentovaný “Adaptive Streaming“ Technologie umožňuje souběžné zpracování procesů (přenos dat, záznam a tisk etiket) z několika různých míst zároveň.
  • Rimage systémy splňují nejvyšší standardy kvality. Pokrývají celé spektrum profesionálních služeb a nabízejí plnou funkčnost, která je v oblasti marketingu a prodeje vyžadována.