Service Dienstleistung

Výroba optických médií je jedním z tradičních systémů jejich využívání a to již od doby kdy byla uvedena na trh. Velkou výzvou pro všechny poskytovatele služeb je splnit vysoké nároky zákazníků. Nároky jsou kladeny především na kvalitu, vzhled, rychlost, flexibilitu a nízké náklady.

Systémy Rimage publikují média s nelepší kvalitou dlouhodobého potisku, dosahují velké rychlosti při publikaci a jsou velmi spolehlivé. Tím dochází k profesionální publikaci s velmi nízkými náklady. Rimage AutoPrinter je vhodným řešením, pokud chcete média pouze potiskovat. Na výběr máte PrismPlus! Levnější monochromatický tisk nebo nákladově efektivní Everes foto-realistický tisk.

Výhody pro uživatele:

  • Unikátní tiskárny Everest umožňují foto-realistický tisk, který je dlouhodobý a odolný vůči UV záření.
  • Patentovaný “Adaptive Streaming“ Technologie umožňuje souběžné zpracování procesů (přenos dat, záznam a tisk etiket) z několika různých míst zároveň.
  • Nejlepší hospodárnost s nejnižšími náklady na tisk etiket a nejnižšími výrobními náklady na jedno médium
  • Extrémně robustní a spolehlivé systémy a AutoPrinter umožňují nepřetržitý provoz (24 hodin, 7 dní v týdnu).
  • Rimage systémy splňují nejvyšší standardy kvality. Pokrývají celé spektrum profesionálních služeb a nabízejí plnou funkčnost, která je v oblasti výroby CD/DVD/Blu-ray velmi důležitá.