Rimage je lídrem v systémech publikování disků na optická média (BD / DVD / CD) a nabízí kompletní portfolio profesionálních řešení pro všechna průmyslová odvětví a aplikace, kde je třeba digitální obsah dále zpracovávat, distribuovat a archivovat.

Odvětví, jako je lékařská technologie, konstrukce letadel nebo filmová a televizní produkce, ve kterých je vývoj, distribuce nebo archivace digitálního obsahu zásadní, se spoléhají na systémy společnosti Rimage.

Rimage splňuje všechny technické a právní požadavky a má zkušenosti s optimálním začleněním systémových řešení do široké škály pracovních procesů a informačních systémů a bezchybně plní potřeby společností pro rychlou, spolehlivou a profesionální tvorbu digitálních nosičů informací.

Systémy Rimage jsou vyvíjeny s cílem poskytnout uživatelům co nejlepší ekonomické výhody v oblasti lékařské techniky, archivace, audio / video, filmové a televizní produkce, digitální distribuce dat, správy dokumentů, marketingu a prodeje, fotografie, servisu, distribuce softwaru , technické dokumentace a video dohledu.

Oblasti použití