Distribution digitaler Informationen

Cílená distribuce dat je klasická aplikace systémů publikování disků. Bankovní výpisy, fakturační údaje nebo doklady soudních procesů jsou typické příklady, kdy je třeba vyměnit digitálních informací mezi dvěma nebo více stranami.

Rimage řešení umožňují plně automatické a spolehlivé produkce jednotlivých optických médií v hojném počtu , i když se liší v obsahu a označení jednotlivých disků. Moderní aplikační programovací rozhraní (API) umožňuje integraci do stávajících aplikací, aby požadované údaje byly automaticky generovány přímo na odpovídající etiketu. Odpovídající výrobní příkazý jsou automaticky předávány do Rimage systému, kde jsou zobrazovány dokončené úlohy nebo chyby.

Výhody pro uživatele:

  • Patentovaný “Adaptive Streaming“ Technologie umožňuje souběžné zpracování procesů (přenos dat, záznam a tisk etiket) z několika různých míst zároveň.
  • PrismPlus! Termotransférový tisk nabízí nákladově efektivní a nejrychlejší tisk etiket na trhu.
  • Různé šablony CD, DVD a Blu-ray disků umožňuje spolu s “Disc Spanning“ technologií efektivnější zpracování různých datových sad.
  • Výkonný Rimage API / rychlé API umožňuje rychlou a bezproblémovou integraci systémů v různých pracovních procesech a informačních systémů pro automatizovanou výrobu.
  • Rimage systémy splňují nejvyšší standardy kvality. Pokrývají celé spektrum profesionálních služeb a nabízejí plnou funkčnost, která je při digitální distribuci vyžadována.