Technische Dokumentation

Vzhledem k složitosti moderních výrobků je v souvislosti s technologickými změnami a požadavky týkající se odpovědnosti za výrobek a jeho technickou dokumentaci. Velmi aktuální je snižování nákladů, na výrobu uživatelských příruček a návodů k obsluze. Klíčové slovo je „CD, DVD a BD on demand “ zastaralá metoda tištěných manuálů je plýtvání zdroji.

Stále více a více technických dokumentů je nyní individuální, aby odrážely přesnou konfiguraci produktu a jeho poslední úpravu. Katalogy kvality dat z výrobního procesu musí být zdokumentovány pro účely certifikace. Optická média jako BD, DVD nebo CD splňují moderní požadavky na technickou dokumentaci. On-demand výrobní systémy umožňují účinné a efektivní CD, DVD a BD produkce.

Výhody pro uživatele

  • Rimage API umožňuje rychlou, bezproblémovou integraci do procesů ERP a systémů, jako jsou SAP.
  • Automatická produkce technických dokumentů na optická média.
  • Jednoduché, automatické přizpůsobení technických podkladů pro produkt, zákazníka nebo sériové číslo pro konkretní obsah.
  • Extrémně robustní a spolehlivé systémy a AutoPrinter umožňují nepřetržitý provoz (24 hodin, 7 dní v týdnu).
  • Rimage systémy splňují nejvyšší standardy kvality. Pokrývají celé spektrum profesionálních služeb a nabízejí plnou funkčnost, která je v oblasti produkce technické dokumentace důležitá.