Foto Distribution und Archivierung

Přechod na digitální záznam sebou přináší i stále narůstající nároky na jeho uskladnění. Většina lidí se překvapivě spoléhá na pevné disky v PC nebo na paměťové karty, které využívají jako jediné úložiště svých digitálních dat. Nemálo z nich však svá data ztratila kvůli technické závadě na těchto náchylných médiích.

Rimage systémy jsou používány ve fotolabech libovolné velikosti, které je používají pro archivaci na CD nebo DVD. Na etiketě jsou náhledy fotografií, aby se dali snadněji rozeznat popřípadě vyhledat potřebná data. Výroba je plně automatizována tím šetří těmto společnostem čas i peníze. Nové programy také umožňují vytvářet animované foto DVD, které se dají použít jako dárk nebo pro různé prezentace.

Výhody pro uživatele:

  • Rentabilní výrobu animovaných foto CD/DVD, přináší fotografickým laboratořím možnost dalšího výdělku.
  • Miniaturní náhledy přimo na etiketě usnadňují práck při vyhledávání požadovaných dat.
  • CD/DVD slouží jako doplňkový archiv digitálních fotografií, aby se zábránilo nenahraditelné ztratě digitálních dat.
  • Patentovaný “Adaptive Streaming“ Technologie umožňuje souběžné zpracování procesů (přenos dat, záznam a tisk etiket) z několika různých míst zároveň.
  • Rimage systémy splňují nejvyšší standardy kvality. Pokrývají celé spektrum profesionálních služeb a nabízejí plnou funkčnost, která je v oblasti fotodistribuce a archivace velmi důležitá.