Další generace odnímatelných řešení správy dat na místě je kritickou součástí balíčku zabezpečení dat

Minneapolis – srpen 2, 2021 — Rimage, přední poskytovatel přenosných úložných systémů pro správu dat a publikačních systémů, dnes oznámil vydání svého nejnovějšího produktu Maestro™ jako prvního ze sady přenosných, on-premise (místních) řešení pro správu dat nové generace.

Tato nabídka, uvolněná ve spolupráci s Phison Electronics Corp., RITEK Corp. a Sanmina Corp., dělá tisk a zobrazování přes USB plně automatizovaný, funkci WORM (zápis jednou, přečteno mnohokrát) a spolehlivý pro zákazníky, kteří požadují fyzickou kopii dat ve formátu, který je kompatibilní s dnešní technologií. Uvedením Maestro pokračuje Rimage ve svém 40letém závazku poskytovat rozmanitou sadu nejlepších produktů ve své třídě průmyslovým odvětvím a společnostem, které budou vždy potřebovat uchovávat a zabezpečovat svá data ve formátu přenosných médií.

„Úložiště USB je důležitou součástí strategie obrany-ve-vrstvách organizace,“ říká Chris Rence, generální ředitel společnosti Rimage. „Vzhledem k zuřící kybernetické pandemii a pojistitelům zpřísňujícím své upisování zásad kybernetické odpovědnosti, poskytuje USB společnostem offline místní řešení zabezpečení dat, které je kompatibilní s dnešní technologií.“

„Vestavěné a průmyslové systémy vždy kladly extrémně vysoké požadavky na kompatibilitu a spolehlivost úložných produktů NAND,“ řekl K.S. Pua, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Phison Electronics. „Phison je šťastný a poctěn, že může poskytnout přizpůsobené, vysoce kvalitní USB flash disky pro první USB tiskový a publikační systém na světě vyrobený společností Rimage. Přizpůsobený USB flash disk Phison je nejen plně kompatibilní se systémem Rimage, ale také poskytuje spolehlivou a pohodlnější metodu zálohování dat.“

Maestro, první automatický publikační systém pro USB na světě, je navržen pro nepřetržitý provoz s využitím průmyslové robotiky a tiskového systému přímo na USB. Maestro splňuje nejnáročnější světové požadavky na data USB pro všechny velikosti paměti.

Podle nedávné studie Enterprise Strategy Group 49 % organizací svěřuje svá složitější IT prostředí stále většímu počtu pracovníků kvůli COVID-19 na práci z domova. Tento posun může také představovat novou příležitost pro adaptabilní možnosti úložiště v menším měřítku, jako je USB.

„Naše společnost neustále vyhodnocuje technologie a sdílí naše odborné znalosti v oblasti zabezpečení a systémové architektury napříč průmyslem a státní správou. Pro organizace, které se spoléhají na offline úložiště, představuje Rimage Maestro zásadní změnu,“ řekl Eric Power, ředitel společnosti Beryllium Infosec Collaborative.

„Tato nová technologie nabízí přenositelnost a spolehlivost dat, kterou rostoucí organizace, jako je ta naše, potřebují k lepší správě a ochraně našich dat,“ řekl zakladatel a výkonný ředitel Nate Johnson, FreeWriters.

V rámci portfolia Rimage Data Lifecycle Enablement se Maestro připojuje k sadě produktů, na které se mohou organizace spolehnout při plnění jejich kritické práce. Automatizační systémy Rimage, jednička v oboru v kombinaci robotiky, softwaru a inženýrství, mohou být přizpůsobeny jakémukoli objemu a požadavkům na pracovní tok. Nejlepší řešení Rimage ve své třídě jsou spolehlivá, škálovatelná, rychlá a bezpečná. Toto neustálé úsilí o vývoj a uvedení nových vyměnitelných řešení správy dat na místě bude pokračovat, protože Rimage zavádí plány budoucích funkcí.

Pro více informací o Maestro a pro ukázku výroby se podívejte na tato videa:

https://youtu.be/Y4677WHR01c

https://youtu.be/olnNuTEJJis

https://youtu.be/i__Acg43Jao

Pro více informací o nových řešeních Rimage navštivte rimage.com.

O Rimage

S více než 40 lety inovací poskytuje Rimage on-premise podniková řešení pro archivaci, dodržování předpisů a publikování na vyžádání. Jako globální lídr v digitálním publikování na vyžádání je Rimage průkopníkem a inovátorem ve vydávání disků CD, DVD a Blu-ray. Více než 22 000 systémů Rimage s integrovaným workflow podporuje podniky po celém světě, včetně každodenních vydavatelů disků a organizací, které duplikují a tisknou různá média jako kritické součásti jejich každodenních operací. Během své historie společnost poskytovala nejlepší řešení integrovaná do pracovních toků ve své třídě, která slouží různým trhům a aplikacím.